Menu
TRIF (L4/536) mod Stavtrup/Viby (L3/525) U15 Drenge/11 (2008) - DBU Jylland Pokal • Pulje 1
Rønde Stadion 30-08-2022 Kl. 19.10
ude logo
TRIF (L4/536)
1
5
18°
4m/s
0ml.
20:19Kl.
Leveret af
ude logo
Stavtrup/Viby (L3/525)
Tak til livescore-indberetter Lukas Enemærke
'70 +3
Kamp slut
'70 +1
Lucas Petersen (Straffe)
'65
Simon Clausen Jessen
Assist: Ebbe Holch
'51
Villy Hardis Jakobsen
Assist: Aske Hemmer
'37
Aske Hemmer
Assist: Oskar Krøyer
'36
2. halvleg start
'35 +1
1. halvleg slut
'27
Aske Hemmer
Assist: Gustav Meincke Nielsen
'24
Aske Hemmer
Assist: Gustav Meincke Nielsen
'0
Kamp start

StillingU15 Drenge/11 (2008) - DBU Jylland Pokal • Pulje 1

Pos. Hold Kampe V U T Point
1 FC Kolding Nord (L3/527) 3 3 0 0 9
2 Gødvad GIF (L2B/516) 3 3 0 0 9
3 AaB (Liga) 2 2 0 0 6
4 FC Midtjylland (Liga) 2 2 0 0 6
5 Silkeborg IF (Liga) 2 2 0 0 6
6 Aalborg KFUM (L2A/513) 2 2 0 0 6
7 HEI (L1/Fyn) 2 2 0 0 6
8 FK Viborg (L1/Fyn) 3 2 0 1 6
9 FC Århus Syd (L2B/516) 3 2 0 1 6
10 Kolding IF (L1/Fyn) 3 2 0 1 6
11 Hjørring FK (L2A/513) 3 2 0 1 6
12 Vejen SF (L4/538) 3 2 0 1 6
13 Ringkøbing IF (L2A/514) 3 2 0 1 6
14 AGF (Liga) 1 1 0 0 3
15 Randers Freja (Liga) 1 1 0 0 3
16 SønderjyskE (Liga) 1 1 0 0 3
17 Måbjerg IF (L3/523) 2 1 0 1 3
18 FS Holstebro (L2A/513) 2 1 0 1 3
19 Skødstrup SF (L2B/516) 2 1 0 1 3
20 IF Lyseng/AGF (L1/Fyn) 2 1 0 1 3
21 Varde IF (L2B/517) 2 1 0 1 3
22 Gug B (L3/521) 2 1 0 1 3
23 ASA, Aarhus (L2A/513) 2 1 0 1 3
24 Tjørring/Gullestrup (L3/523) 2 1 0 1 3
25 Herning Fremad (L3/523) 2 1 0 1 3
26 Stavtrup/Viby (L3/525) 2 1 0 1 3
27 SGI/SSK (L3/527) 2 1 0 1 3
28 Sjørring/Koldby/Hørdum (L2B/515) 2 1 0 1 3
29 Vejle B (Liga) 1 1 0 0 3
30 Hobro IK (L1/Fyn) 2 1 0 1 3
31 GUI/SGF (L3/524) 2 1 0 1 3
32 Vinding SF (L3/526) 2 1 0 1 3
33 Odder IGF (L3/525) 2 1 0 1 3
34 Løgstør IF (L4/532) 2 1 0 1 3
35 BTI/SHI (L2A/513) 2 1 0 1 3
36 Harlev IK (L3/525) 2 1 0 1 3
37 Seest B (L5/565) 2 1 0 1 3
38 Vejgaard B (L3/521) 2 1 0 1 3
39 Jetsmark IF (L4/531) 2 1 0 1 3
40 FC Skanderborg (L2B/516) 2 1 0 1 3
41 Grenaa IF (L3/524) 2 1 0 1 3
42 Rødekro IF (L2B/517) 2 1 0 1 3
43 MorsØ FC (L4/533) 2 1 0 1 3
44 Hornbæk SF (L4/535) 2 1 0 1 3
45 Vinder kamp 623084 Aalborg KFUM - HEI 0 0 0 0 0
46 Vinder kamp 623087 FC Kolding Nord - SønderjyskE 0 0 0 0 0
47 Vinder kamp 623088 Randers Freja - AGF 0 0 0 0 0
48 KLG (L2B/516) 1 0 0 1 0
49 Esbjerg fB (Liga) 1 0 0 1 0
50 FC Fredericia (L2A/514) 1 0 0 1 0
51 Auning IF (L4/535) 1 0 0 1 0
52 FC Horsens (L2B/517) 1 0 0 1 0
53 RKG (L2B/515) 1 0 0 1 0
54 RØBS (L5/568) 1 0 0 1 0
55 FC Sønderborg (L2A/514) 1 0 0 1 0
56 Stensballe IK (L3/526) 1 0 0 1 0
57 Vodskov IF (L4/531) 1 0 0 1 0
58 VUGH (L4/532) 1 0 0 1 0
59 Grindsted GIF (L5/567) 1 0 0 1 0
60 Viborg Sdrm. IK (L2B/515) 1 0 0 1 0
61 Team Østvendsyssel (L2A/513) 1 0 0 1 0
62 Bredballe IF (L4/537) 1 0 0 1 0
63 Arden IF (L3/522) 1 0 0 1 0
64 Blåbjerg Fodbold (L4/538) 1 0 0 1 0
65 Ry Fodbold (L3/525) 1 0 0 1 0
66 Fårvang IF (L4/535) 1 0 0 1 0
67 TRIF (L4/536) 1 0 0 1 0
68 Helsted Fremad IF (L4/535) 1 0 0 1 0
69 Thisted FC (L2A/513) 1 0 0 1 0
70 Bording IF (L5/558) 1 0 0 1 0
71 Vildbjerg SF (L5/558) 1 0 0 1 0
72 Bjert IF (L5/566) 1 0 0 1 0
73 Mejdal-Halgård Fodbold (L3/523) 1 0 0 1 0
Kommentarer
Kampgalleri